Електронні петиції

Бренд Енергодара представлено на Міжнародній конференції

Дата публікації: 18.03.2019

    12-13 березня 2019 року у Києві відбулася Міжнародна конференції «Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг». Її мета - обмін знаннями та досвідом у сфері брендингу і маркетингу міст. На конференції був представлений і Енергодар.
    Протягом двох днів проводились обговорення, жваві дискусії, обмін думками та набутим досвідом про те, як створити успішний бренд міста, підготувати ефективну маркетингову стратегію, посісти стійку позицію на глобальному ринку територій. До участі у конференції були залучені міжнародні і українські експерти, фахівці-практики, які мають значний досвід у цій сфері.
    Під час конференції працювала виставка, на якій можна було ознайомитись з напрацюваннями різних міст України. Енергодар представив свій нещодавно затверджений бренд та продукцію з його зображенням. Високу якість роботи та успіх міста на шляху своєї промоції було відзначено міжнародними та українськими експертами. Енергодарський стенд користувався попитом серед учасників конференції, що також є свідченням успішно проведеної роботи та стимулом далі просувати наше місто і його бренд за межі Запорізької області та України.