Електронні петиції

Безкоштовний WI-FI, гурток робототехніки та боксерський ринг: в Енергодарі вручили сертифікати переможцям конкурсу «Громада своїми руками»

Дата публікації: 09.08.2019
    9 серпня у виконавчому комітеті відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям конкурсу грантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками». 
   Міський голова Павло Музика подякував авторам проектів за активність та небайдужість, спільний внесок у розвиток та процвітання міста.
   Для участі у конкурсі надійшло 36 проектів, серед яких визначено 12 кращих. Після їх реалізації на зупинках громадського транспорту з’явиться безкоштовний WI-FI, у прибережній зоні водосховища - екологічна стежина, а у дачному кооперативі «Ентуазіаст» модернізують систему водопостачання. 
   Багато проектів традиційно стосуються освітньої галузі. На базі ДНЗ №10 з’явиться сучасний простір для навчання дітей з особливими потребами, а у ДНЗ №3 - оздоровчо-екологічний майданчик. За грантові кошти у ДНЗ- №9 буде створено сенсорно-розвивальний центр «Дивосвіт» для обдарованих дітей, у ДНЗ №16 замінять освітлення на енергозберігаюче, а у ЕЗОШ №7 з’явиться гурток робототехніки. Крім того, в Енергодарі відкриють сучасний онлайн-центр профорієнтації.
   Завдяки проекту «Україна крізь віки» наймолодші енергодарці зможуть  дізнатися більше про українські звичаї та традиції. А спортсмени-любителі матимуть змогу брати участь у змаганнях в рамках національного боксерського шоу «Чоловіки на ринзі». Для цього за спонсорські кошти буде придбано мобільний боксерський ринг.  
Серед великих грантів переміг проект «Всі покоління поруч», яким передбачено благоустрій території біля магазину «Олеся».