Назад
Електронні петиції

Андрія Бредихіна звільнено з посади директора КНП «СМСЧ»

Дата публікації: 04.10.2021
    1 жовтня комісія, що проводила службове розслідування стосовно директора КНП «СМСЧ» Андрія Бредихіна, надіслала міському голові Дмитру Орлову відповідний акт, в якому викладені результати  тривалої перевірки роботи керівника медико-санітарної частини.  
  У ході службового розслідування підтвердилися факти неналежного виконання та невиконання директором комунального некомерційного підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради Андрієм Бредихіним своїх службових обов’язків, а також порушення останнім вимог законодавства, які призвели до значного погіршення фінансового стану комунального некомерційного підприємства, утворення заборгованості та невиплати заробітної плати працівникам КНП «СМСЧ», внаслідок чого підприємству завдано значних збитків. 
  Під час розслідування зокрема виявлені  порушення умов виконання договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, що призвело до неотримання планових надходжень від НСЗУ за пакетами медичних послуг, нанесенню збитків підприємству та зупиненню фінансування НСЗУ за договорами. Що в свою чергу, призвело до значного погіршення фінансового становища КНП «СМСЧ», зростання кредиторської заборгованості та невиплати заробітної плати працівникам. Комісією встановлено і чисельні факти грубого порушення  умов контракту. 
    На підставі вищезазначеного комісія рекомендувала міському голові припинити контракт з Андрієм Бредихіним та  звільнити його з займаної посади. 
    Сьогодні, 4 жовтня, службове розслідування було завершено. Міський голова затвердив акт комісії та на його підставі видав розпорядження про звільнення Андрія Бредихіна. Виконання обов’язків директора КНП «СМСЧ» покладено на Віктора Шелаєва.