Назад
Електронні петиції

Міський голова обговорив проблему відключення ліфтів з керівництвом компаній "Місто для людей Енергодар" і "Обленерго"

Дата публікації: 06.11.2018

      6 листопада 2018 року міський голова Павло Музика провів робочу нараду з питання якості житлово-комунальних послуг, що надаються керуючою компанією «Місто для людей Енергодар».
     Головною проблемою в роботі компанії є низький рівень оплати населення за комунальні послуги. У зв'язку з цим у ТОВ "Місто для людей Енергодар" немає можливості розрахуватися з енергопостачальником ВАТ «Запоріжжяобленерго», що в свою чергу, може привести до загрози відключення ліфтів.
   Як повідомив заступник директора ТОВ «Місто для людей» Євген Деркач, сьогодні заборгованість за електроенергію становить 792 тисячі гривень - це неоплачені рахунки за вересень. Від «Обленерго» неодноразово надходили попередження про відключення електропостачання через відсутність своєчасної оплати. Адже незалежно від рівня оплати населення, борги за витрачену електроенергію необхідно погасити.
    Як зазначив представник компанії, станом на початок листопада рівень платежів у 60% житлового фонду становить більше 10%. Що стосується оголошень про відключення ліфтів, вони були розміщені на тих будинках, де рівень оплати є найнижчим та не перевищує 5%
    Євген Деркач повідомив, що компанією повністю закрито 100% оперативних і аварійних заявок. Ті заявки, які вимагають додаткових матеріальних вкладень, включено до графіку виконання робіт. Майже 40% заявок стосуються проблемних питань 2015-2017 років, зокрема, проведення поточних ремонтів.
    На завершення Павло Музика зазначив, що кожна надана послуга повинна бути своєчасно оплачена, а також акцентував увагу на необхідності надання населенню якісних послуг, належного реагування і оперативного відпрацювання звернень енергодарців.