Назад
Електронні петиції

Запрошуємо на семінар «Громадський бюджет у м. Енергодар: оцінки, досягнення, виклики»

Дата публікації: 20.11.2018

 

                                                                   

АНОНС

22-23 листопада у місті Енергодар відбудеться семінар щодо проведення оцінки громадського бюджету «Громадський бюджет у м. Енергодар: оцінки, досягнення, виклики», на який запрошуються автори проектів, члени координаційної ради з питань впровадження Громадського бюджету в місті Енергодар та активні жителі міста. Під час публічних обговорень  учасники матимуть змогу оцінити етапи впровадження Громадського бюджету в Енергодарі та налагодити містки взаємодії між собою.

Громадський бюджет в місті Енергодар реалізовано в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, залучення та активізація громадянського суспільства», який реалізується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» за фінансової підтримки Європейського союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Семінар щодо проведення оцінки громадського бюджету «Громадський бюджет у м. Енергодар: оцінки, досягнення, виклики» розпочнеться о 15:30 в Художньому виставковому залі по вул. Набережній (павільйон №6).

Для реєстрації на захід звертатися до Романа Сухини, 066-074-15-68. Додаткові питання можна задавати експертам Фундації ПАУСІ, ведучим семінару:

Ірина Стасюк, тел: 0935678938, е-мейл: [email protected],  

Роман Широких тел: 0990692034, е-мейл: [email protected]

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади