Назад
Електронні петиції

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ 22.05.2019

Дата публікації: 23.05.2019
22 травня у виконавчому комітеті відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету у місті Енергодарі.
   Члени ради обговорили основні етапи впровадження громадського бюджету на 2019 рік. Як і минулого року, буде організовано промоційну кампанію з ознайомлення жителів міста з основними положеннями громадського бюджету. Етап подання проектних заявок триватиме з 1 до 30 червня. Подавати проекти можна буде електронною поштою на адресу: [email protected], на ІТ платформі «Громадський проект» energy.pb.org.ua, а також у паперовому вигляді за адресою: вул.Курчатова, 11, фінансове управління Енергодарської міської ради. Основні вимоги до проектів - відповідність пріоритетам розвитку міста, спрямованість на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяння соціально-економічному і культурному розвитку, впровадженню сучасних інноваційних технологій. Після проведення оцінки та аналізу поданих проектних заявок їх буде представлено на розгляд жителів міста, які оберуть кращі шляхом голосування. Етапи впровадження громадського бюджету будуть затверджені відповідним розпорядженням міського голови.
  Напередодні рішенням міської ради було затверджено зміни до Положення про громадський бюджет. Серед нововведень цього року – зниження граничного віку авторів проектів до 14 років; місце реалізації проекту має бути місцем загального користування; проекти не повинні нести будь-яку комерційну складову. Для авторів проектів буде розроблено спеціальну інструкцію з підготовки проектної заявки. 
   Наступного тижня заплановано проведення тренінгу, під час якого жителів міста навчатимуть писати проектні заявки.  Інформацію про час та проведення заходу буде повідомлено додатково.