Назад
Електронні петиції

ЕНЕРГОДАРЦІ НАВЧАЛИСЯ ПИСАТИ ТА ПОДАВАТИ ПРОЕКТИ НА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Дата публікації: 31.05.2019

       Цього року ми стартуємо другий цикл громадського бюджету, який розпочнеться з подачі проектів з 1 червня та буде тривати до повної реалізації проектів-переможців, до кінця 2020 року.

       30 травня у центральній міській бібліотеці проведено тренінг з підготовки проектів на Громадський бюджет у місті Енергодарі.

       Організаторами тренінгу стала ГО «Агенція місцевого розвитку» за підтримки Енергодарської міської ради. Серед учасників семінару були як автори проектів минулого року, так і зацікавлені мешканці міста.

       Програма тренінгу складалась з двох частин: теоретичної та практичної. Учасники заходу дізналися про основні принципи громадського бюджету, механізми його впровадження та етапи реалізації. Першим етапом є подача проектів – з 1 до 30 червня. Після перевірки та узгодження всіх поданих заявко розпочнеться етап голосування – з 1 до 15 вересня.

       Учасникам заходу було презентовано нову ІТ-платформу «Громадський проект» energy.pb.org.ua, на базі якої реалізується бюджет участі. Платформа є одним з інструментів для подання проектів громадського бюджету, голосування та контролю за їх реалізацією.

       Захід продовжився у форматі діалогу, де кожен з присутніх мав змогу отримати відповіді на свої запитання.

       Під час практичної частини учасники тренінгу спробували самостійно розробити та написати проект, запропонувавши власні креативні ідеї та презентувавши їх  на «міні-ярмарці» проектів.

       Запрошуємо всіх жителів міста Енергодар прийняти участь у громадському бюджеті цього року. Якщо у вас виникнуть запитання звертайтеся до осіб, які координують впровадження громадського бюджету у місті енергодарі. Отримати додаткову інформацію щодо участі та впровадження Громадського бюджету можна на офіційному сайті Енергодарської міської ради у рубриці «Громадський бюджет», на ІТ платформі «Громадський проект», або звернувшись до фінансового управління міської ради ( вул.Курчатова, 11, каб.501).