Назад
Електронні петиції

ЕНЕРГОДАР ДОЛУЧИВСЯ ДО ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ «ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЕКТ»

Дата публікації: 16.05.2019
14 травня  в Енергодарі пройшов навчальний семінар для представників органів виконавчої влади, громадськості, жителів міста по роботі з IT-платформою «Громадський проект».
      «Громадський проект» — це електронна платформа, на базі якої реалізується бюджет участі. Вона функціонує за ініціативи Social Boost та за підтримки USAID. На сьогодні системою активно користуються 80 міст України, які впроваджують громадський бюджет. Він дозволяє громадянам самостійно вирішувати, на які потреби спрямувати частину коштів міського бюджету. Жителі міста пропонують власні проекти та шляхом голосування обирають пріоритетні, які отримують бюджетне фінансування. Відтепер енергодарці також зможуть користуватися системою для подання проектів, голосування та контролю за їх реалізацією.
    Модератор заходу Олександра Іваненко презентувала присутнім систему «Громадський проект», розповіла про особливості її функціонування та використання. У другій частині семінару учасники заходу на практиці навчались працювати з електронною платформою.
Повідомляємо, що цього року орієнтовний час початку подачі проекту — 1 червня 2019 року