Cайт працює в тестовому режимі. Cтара версія

Електронні петиції

Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ВП ЗАЕС у сфері теплопостачання на 2019 рік

ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у рамках провадження господарської діяльності в сфері теплопостачання (територія промислової та комунальної зони від проммайданчику ВП ЗАЕС до теплового вузла №2) розроблено проект інвестиційної програми на 2019 рік, яка спрямована на підвищення надійності та безаварійності роботи теплових мереж, підвищення якості та оперативності виконання ремонтних робіт, зменшення витрат на виконання ремонтних, забезпечення підтримання параметрів теплоносія в найбільш віддалених ділянках розподільчих теплових мереж в межах нормативних значень. 

Згідно з Порядком розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Постановою НКРЕКП від 31.08.2017 № 1059, з метою отримання пропозицій та зауважень ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» виносить на розгляд проект інвестиційної програми у сфері теплопостачання (крім діяльності з виробництва теплової енергії) на 2019 рік.

Проект заходів інвестиційної програми розміщений на офіційному веб-сайті ВП ЗАЕС у розділі «інформація», вкладка «Доступ до публічної інформації», Проект інвестиційної програми ВП ЗАЕС у сфері теплопостачання на 2019 рік (http://www.npp.zp.ua/Info/Access). Усі пропозиції та зауваження щодо заходів інвестиційної програми ВП ЗАЕС на 2019 рік просимо надавати на адресу ЦТПК ВП ЗАЕС та на електронну адресу: ctpk4593@mgw.npp.zp.ua.

При поданні пропозицій та зауважень у темі листа слід написати: «Розгляд проекту інвестиційної програми ВП ЗАЕС у сфері теплопостачання на 2019 рік», а також вказати зворотну адресу контактної особи (прізвище, ім'я та по батькові, контактний телефон/факс, e-mail). Пропозиції та зауваження приймаються до 19 листопада 2018 року.