Назад
Електронні петиції

Субсидію видаватимуть разом з пенсією або в Ощадбанку

Дата публікації: 20.02.2019

     У березні 2019 року пенсіонери отримають субсидію для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року разом з пенсією. Всі інші субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у відділенні Ощадбанку за пред'явленням паспорта і ідентифікаційного коду. Таке поняття, як обов'язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою і має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комунальних послуг, може використовувати на свій розсуд. Однак, якщо за станом на травень 2019 року у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на сезон 2019-2020 рр. не призначать. Нагадаємо, щорічно в травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому всім одержувачам субсидій потрібно обов'язково подати заяву та декларацію про доходи в управління праці та соціального захисту населення. Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року. Передбачається, що ця ініціатива буде стимулювати українців економно споживати житлово-комунальні послуги. Крім того, очікується посилення соціальної підтримки найменш захищених категорій.
      За даними Міністерства соціальної політики України, субсидії в грошовій формі в березні 2019 року зможуть отримати близько 4 млн домогосподарств, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період. В м.Енергодарі в березні 2019 отримають субсидію для оплати комунальних платежів готівкою 915 сімей. Аналогічні виплати будуть в квітні (за березень) і травні (за квітень) 2019 року.
     Нагадуємо! 
     З метою недопущення нецільового використання коштів при призначенні житлових субсидій управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради повідомляє:
     Згідно п.6 Положення про порядок призначення житлових субсидій, житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії (340 грн.). Щоб не втратити допомогу держави у вигляді отримання субсидій, просимо щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу за житлово-комунальні послуги.