Назад
Електронні петиції

Оплата комунальних послуг у грошовій беготівковій формі

Дата публікації: 21.11.2019

З 01.10.2019 набрала чинності постанова КМУ №373 від 17.04.2019 року «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»

Відповідно до п. 7:

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.

Відповідно до п.12 та підпункту:

2) АТ “Ощадбанк” на підставі отриманих реєстрів нарахованих сум платежів пільговикам здійснює щомісяця до 18 числа перерахування коштів загальними сумами з рахунка для виплати пільг на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

3) АТ “Ощадбанк” інформує протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг пільговика шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика). У смс-повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг та перелік послуг, за якими від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг АТ “Ощадбанк” не отримані реєстри нарахованих сум платежів пільговикам.

   Тобто, з 01.10.2019 у платіжному документі від підприємств-надавачів послуг (світло, газ, водопостачання, сміття, управління багатоквартирним будинком) буде відсутня графа з нарахованою сумою пільг за послуги. Залишок до сплати з урахуванням пільги Вам надійде у СМС-повідомленні від АТ «Ощадбанк» після 18 числа.