Назад
Електронні петиції

Мери за економічне зростання

Дата публікації: 18.03.2019

20 червня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика взяв участь в офіційній церемонії для 20 перших українських міст-підписантів нової Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG) в Києві та отримав сертифікат про приєднання до «Мери за економічне зростання».

Приєднавшись до Ініціативи, Енергодар зобов'язався розробити та впровадити План економічного місцевого розвитку на 2-3 роки (далі – План), спрямований на прискорення сталого та інклюзивного місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць принаймні у трьох з п'яти напрямків: нормативно-правова та інституційна база; підвищення кваліфікації та розвиток людського потенціалу; земельні ресурси та інфраструктура; доступ до фінансування; зовнішнє позиціювання і маркетинг.

         Розпорядженням міського голови від 03.08.2017 №225-р 

 створено робочу групу з питань розробки Плану економічного розвитку м.Енергодара. Протягом І півріччя 2018 року розроблено План, яким визначено  пріоритетні напрямки економічного розвитку міста до 2020 року, а саме: розроблення маркетингової стратегії та брендингу міста, створення індустріального парку і бізнес-центру та надано на погодження до Секретаріату Ініціативи «Мери за економічне зростання». У листопаді 2018 року місто отримало сертифікат про затвердження Плану Світовим Банком. А вже у лютому 2019 року членами робочої групи погоджено план дій з реалізації Плану  економічного місцевого розвитку на 2019 рік.