Назад
Електронні петиції

СМСЧ ОТРИМАЄ ДОРОГОВАРТІСНЕ ДІАГНОСТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ У РАМКАХ ОБЛАСНОЇ ТА ДЕРЖАВНОЇ СУБВЕНЦІЙ

Дата публікації: 25.02.2021

#EUKраїна #ЦеЄвроінтеграція 

  4 лютого міський голова Дмитро Орлов провів чергову нараду з керівниками медичних закладів.    
Традиційно обговорили стан захворюваності енергодарців на COVID-19. Протягом двох тижнів хворобу підтверджено у 62 осіб. Двоє пацієнтів, на жаль, померли. На сьогодні лікуються від коронавірусу 212 осіб, з них двоє – на госпіталізації. Завантаженість ліжок у стаціонарі СМСЧ складає 36,6% від загальної кількості.
Під час аварійного відключення електропостачання, яке сталося напередодні, всі медичні заклади міста працювали в штатному режимі. Силами рятувальників було оперативно забезпечено резервне живлення до відділення, де перебували троє пацієнтів з підтвердженим COVID-19, підключених до апаратів ШВЛ.
  Ще одне питання стосувалося завершення реконструкції приймального відділення СМСЧ. Після перегляду обсягів робіт планується внести до проєкту реконструкції необхідні коригування. Крім того, у зв’язку з масштабною пожежею, яка відбулася вчора в обласній інфекційній лікарні та забрала життя чотирьох людей, керівництву СМСЧ доручено відпрацювати питання щодо вжиття у відділеннях медзакладу всіх заходів з пожежної безпеки. 
  Керівник КНП «СМСЧ» Андрій Бредихін повідомив, що вже до кінця березня очікується поставка дороговартісного медичного обладнання. Мова про один цифровий рентген-апарат (вартістю 4,8 млн грн) та один УЗД-апарат (1,8 млн грн). Обладнання придбано за кошти обласної субвенції на забезпечення опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах. Його планується встановити у новому приймально-діагностичному відділенні. Крім того, у рамках державної програми для відділення буде придбано комп’ютерний томограф на 16 зрізів вартістю 11,4 млн грн.