Назад
Електронні петиції

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЕНЕРГОДАРСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ТА ЗАПОРІЗЬКОЮ АЕС

Дата публікації: 25.02.2021
29 січня у конференц-залі виконавчого комітету, за участю т. в. о. президента ДП "НАЕК "Енергоатом" Петра Котіна, т. в. о. генерального директора ВП "Запорізька АЕС" Юрія Кульби, міського голови Дмитра Орлова, депутатів, членів виконкому та керівників структурних підрозділів відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Енергодарською міською радою та Запорізькою АЕС. Документом закріплені ключові позиції в напрямку забезпечення активної та плідної співпраці АЕС та міста й зростання якості життя енергодарців. 
  "Меморандум про співпрацю, який ми укладаємо між Запорізькою атомною електростанцією та міською радою, стане надійною запорукою наших подальших партнерських відносин", переконаний Дмитро Орлов. 
"Наша мета - започаткувати та підтримувати зв’язки з міською владою Енергодара, депутатами, виконавчим комітетом задля того, аби сумісними зусиллями піднімати рівень життя енергодарців, - в свою чергу зазначив Петро Борисович. – Встановлення ефективних відношень між керівництвом міста та АЕС дозволить спільно вирішувати проблемні питання задля розвитку Енергодара на етапі їх виникнення. Також у подальшому ми плануємо відновити співпрацю міст-супутників атомних електростанцій, зокрема, сумісно вирішувати питання, які виникають в житті мешканців, та приймати спільні рішення. У нас є перспектива і багато роботи попереду". 
Перший заступник міського голови Іван Самойдюк подякував керівництву НАЕК та ЗАЕС за чітке розуміння ситуації та готовність до співпраці.
"Енергодар – це не тільки місто-супутник атомної електростанції, але й місто для постійного проживання, - підкреслив Іван Гнатович. – Це не просто наміри, адже ми вже сьогодні бачимо конкретні кроки у напрямку ефективної співпраці. Керівництво АЕС йде нам на зустріч, спеціалісти АЕС беруть участь у вирішенні проблемних питань міста. Все це дозволить нам у подальшому реалізовувати нові спільні успішні проєкти. У свою чергу, ми розуміємо свою відповідальність, тому будемо звітувати перед нашими мешканцями про роботу, про виконані завдання та кожну витрачену копійку з бюджету".