Назад
Електронні петиції

ЕНЕРГОДАР ОТРИМАВ ПОЧЕСНУ ВІДЗНАКУ ПРОМІС ЗА УСПІШНУ РОБОТУ

Дата публікації: 25.02.2021

#EUKраїна #ЦеЄвроінтеграція 

 Під час Міжнародної конференції Проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», яка відбулася напередодні, було підбито здобутки впровадження ПРОМІС в Україні. Енергодар отримав відзнаку Проєкту як один з найуспішніших його учасників.

   ПРОМІС – це проєкт, впроваджений в Україні Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Співпраця Енергодара з Проєктом розпочалася у грудні 2015 року. За цей час велася активна робота в напрямку створення сприятливого середовища для бізнесу, місцевого розвитку та підтримки процесу децентралізації. За допомогою ПРОМІС було розроблено Стратегічний план розвитку міста до 2027 року, підготовлено Дорожню карту для покращення місцевого бізнес-клімату та затверджено Програму розвитку малого та середнього підприємництва, проведено оцінку прозорості бюджету міста.

    У рамках створення позитивного іміджу Енергодара як інвестиційно привабливого міста затверджено Маркетингову стратегію до 2023 року, а також бренд міста. Розроблено Інвестиційний паспорт міста українською та англійською мовами.

   Щороку експертами ПРОМІС проводилось оцінювання діяльності ЦНАП «Єдиний офіс», надавались відповідні рекомендації для поліпшення діяльності Центру. Забезпечено отримання адмінпослуг у форматі онлайн: на офіційному сайті міської ради через розділ «Електронні послуги» можна отримати 7 онлайн-послуг. Їх кількість згодом розширено соціальними послугами. Наразі загальна кількість адмінпослуг ЦНАП складає 156.

    Встановлена електронна черга дозволила оптимізувати час очікування заявників. Крім того, було приведено у відповідність до вимог законодавства приміщення діючого ЦНАП та завершено його реконструкцію.