Назад
Електронні петиції

ДЛЯ ЕНЕРГОДАРСЬКОГО ЦНАП ПЛАНУЮТЬ ПРИДБАТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ID-ПАСПОРТІВ ТА ВОДІЙСЬКИХ ПОСВІДЧЕНЬ

Дата публікації: 25.02.2021

#EUKраїна #ЦеЄвроінтеграція 

   9 лютого відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
  Одне з питань порядку денного стосувалося погодження проєкту змін до Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування. Зміни стосуються придбання спеціального обладнання для ЦНАП «Єдиний офіс», яке дозволить енергодарцям швидко та у зручних умовах оформити біометричні паспорти, паспорти для виїзду за кордон, посвідчення водія та документи на реєстрацію транспортного засобу. Зокрема, планується придбати 2 робочі станції з комплектом обладнання для зняття біометричних даних загальною вартістю 660 тисяч гривень. Половину цієї вартості буде сплачено з державного бюджету за рахунок цільової субвенції на розвиток мережі центрів надання адмінпослуг. 
  Близько 101 тисячі гривень міському бюджету обійдеться  підключення ЦНАП до Єдиного державного демографічного реєстру.  Крім того, за кошти державної субвенції у сумі 226,4 тис. грн буде придбано обладнання для видачі посвідчень водія та державної реєстрації нових транспортних засобів, які не потребують огляду експертів.  
  Як запевнила керівник ЦНАП Ірина Лашко, придбання обладнання дозволить підвищити якість надання адмінпослуг, розвантажити черги до державних установ та створити комфортні та зручні умови для мешканців. 
  Члени виконкому підтримали дане рішення. Для затвердження коригувань та виділення коштів його буде внесено на розгляд сесії міської ради завтра, 10 лютого. 
Розглянувши заяву жительки міста, яка є опікуном дитини з інвалідністю І групи, члени виконкому надали згоду на встановлення пандуса до квартири з виконанням окремого виходу відповідно до всіх необхідних ДБН.
Рішенням виконкому схвалено проєкт змін до міського бюджету на поточний рік. Серед включених заходів, які потребують фінансування, - придбання автономних генераторів для СМСЧ, виплати медикам, які захворіли COVID-19, розробка технічної документації для проведення інвентаризації землі під розширення кладовища, обслуговування валідаторів, проведення спортивних змагань тощо. Завтра депутати розглянуть коригування до бюджету на сесії міської ради.