Назад
Електронні петиції

Щомісячні страхові виплати потерпілим зросли на 372 гривні за підсумками перерахунку

Дата публікації: 05.05.2021

Енергодарським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України щомісяця фінансує страхові виплати, які компенсують частину втраченого доходу відповідно до ступеня втрати працездатності, для 202 потерпілих різної галузі та членів їх сімей у разі смерті потерпілих.

         За підсумками перерахунку страхових виплат для усіх потерпілих з березня 2021 року середній розмір виплати зріс на 372 гривень.

         Нагадаємо, відповідно до рішення Уряду Фонд збільшив розмір щомісячних страхових виплат для потерпілих усіх галузей та членів їх родин на 11%. Перерахунок було здійснено з 01 березня  для 202 осіб.

         Щомісячна страхова виплата встановлюється потерпілому у разі часткової або повної втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Виплата компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до ступеня втрати працездатності. Також зазначена страхова виплата призначається  особам, які мають на це право, у разі смерті потерпілого.

 

         Загалом у разі настання страхового випадку ФССУ гарантує для потерпілих і їх сімей:

 

1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

 

2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

 

3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

 

4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;

 

5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

 

6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлого.