Назад
Електронні петиції

У Запорізькій області посилюється протидія нелегальному обігу пального

Дата публікації: 12.03.2021

У Запорізькій облдержадміністрації під керівництвом директорки Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Марини Барановської відбулося засідання штабу протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях Запорізького регіону.

Участь у нараді взяли представники правоохоронних, контролюючих органів та фіскальної служби. Позицію податкової служби області представляла начальниця управління контрою за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Запорізькій області Юлія Зарецька. Вона доповіла про результати перевірок об'єктів, де здійснюється торгівля підакцизними товарами, зокрема, пальним.

Представники відомств наголосили на активізації роботи штабу та обговорили план найближчих заходів з протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях.

Штаб створено у жовтні 2019 року на виконання доручень Кабінету Міністрів України. За цей період на території області проведено 392 перевірки автозаправних та автогазозаправних станцій. Виявлення нелегального продажу пального відбувається за зверненнями фізичних або юридичних осіб, а також під час планових і позапланових перевірок.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області