Назад
Електронні петиції

У Запорізькій області підбили підсумки курортного сезону

Дата публікації: 09.09.2021

У селищі Кирилівка під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха пройшло виїзне засідання колегії. Захід відбувся за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, очільників державних відомств, установ та організацій. Позицію податкової служби регіону представляли начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, який долучився до роботи колегії в онлайн форматі, та начальниця Бердянського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Учасники підбили підсумки проведення курортно-туристичного сезону та обговорили заходи з розвитку курортів і туризму в Запорізькій області. Зокрема, з поміж іншого протягом літа у рамках взаємодії податкової служби з територіальними громадами та органами влади на території курортів проводились спільні інформаційні заходи, у тому числі, щодо інвентаризації торгових об'єктів, а також виявлялись факти використання неоформленої найманої праці, нелегальної торгівлі алкоголем, здійснення діяльності без реєстраційних документів, проведення розрахункових операцій без застосування касової техніки тощо.

Окремо було проаналізовано проблеми курортної сфери, які впливають на дохідну частину бюджетів територіальних громад.

Крім того, на колегії були розглянуті питання готовності закладів освіти до початку навчального року, стан госпітальної бази області та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду і встановлення тарифів на постачання теплоенергії.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області