Електронні петиції

Соціально-культурні заходи

Дата публікації: 23.07.2018

Керівники органів обласної влади та фіскальної служби привітали податківців з Днем Конституції України

 

Напередодні Дня Конституції у фіскальній службі області відбулися урочисті збори, участь у яких взяли керівництво Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Звертаючись до колективу фіскальної служби регіону, Юліана Козаченко відзначила, що сьогодні наша країна має одну з найпрогресивніших Конституцій в світі, фундаментальними положеннями якої є безпека та добробут громадян. Працівники фіскальної служби беруть безпосередню участь у реалізації цих принципів. Адже економічна безпека та добробут України – це, в тому числі, зона відповідальності фахівців ДФС. Від ефективності роботи кожного працівника залежить наповнення бюджету, виконання державою своїх функцій, фінансування реформ, які сьогодні запроваджуються Урядом в усіх сферах життєдіяльності, та зростання економіки нашої країни.

– Тільки від кожного з нас залежить дієвість нашої Конституції, працездатність органів державної влади та добробут нашої держави! – наголосила Юліана Козаченко.

Також присутніх привітали голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Елла Слепян.

Під час урочистостей з нагоди Дня Конституції України кращі співробітники обласного апарату та територіальних підрозділів фіскальної служби отримали відзнаки Державної фіскальної служби, Запорізької облдержадміністрації та Запорізької обласної ради.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області