Електронні петиції

Наповнення бюджету

Дата публікації: 14.11.2018

Фінансові установи сплатили з внесків запорізьких вкладників понад 43,7 мільйона гривень податків

 

Оподаткування прибутків від банківських вкладів запоріжців дозволило поповнити бюджети на 43,7 мільйона гривень. Порівняно з минулим роком надходження податку на доходи фізосіб у вигляді процентів зросли на 2,5 мільйона або на 6 відсотків.

У жовтні до державного бюджету сплачено 4,3 мільйона, що також на 6 відсотків більше, ніж у жовтні 2017 року.

За десять місяців цього року найбільші відрахування до бюджету забезпечили фінансові установи м. Запоріжжя – 30,8 мільйона. Банки та кредитні спілки м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів перерахували понад 3,5 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів – майже 3,5 мільйона, м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 1,6 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – майже 1,4 мільйона тощо.

Зазначимо, відповідно до ст. 170.4. Податкового кодексу України з процентів від депозитних банківських рахунків, вкладів у кредитних спілках тощо сплачується податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. При цьому інформація про суми банківського рахунку або ощадного сертифіката чи вкладу члена кредитної спілки, нараховані проценти, а також відомості про вкладників залишаються конфіденційними. Такі дані не вказуються у податковому розрахунку.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області