Назад
Електронні петиції

Актуальні новації законодавства: навчальний модуль для фахівців податкової служби

Дата публікації: 12.02.2021

З початком року податкове законодавство набуло змін. Тож, для надання якісних сервісних послуг та адміністрування податків і зборів співробітники Головного управління ДПС у Запорізькій області підготували для колег навчальний модуль, який дозволить актуалізувати та узагальнити інформацію щодо оновлених норм.

Три дні поспіль фахівці служби брали участь у профільних тренінгах та семінарах. Зокрема, тематика занять стосувалася нововведень в адмініструванні податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, єдиного податку для фізичних осіб-підприємців спрощеної системи оподаткування.

Крім того, на семінарах розглядалися питання запровадження концепції притягнення до відповідальності платників податку за податкові правопорушення за умови доведення його вини, а також основні аспекти методології виявлення та опрацювання податкових ризиків в частині податкового контролю за трансфертним ціноутворенням та інші зміни податкового законодавства.

Проходження навчального модулю стало одним з етапів підвищення кваліфікаційних знань фахівців служби та ефективним інструментом підвищення якості роботи податкової служби регіону.

 

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області