Назад
Електронні петиції

Зі святом, рятувальники!

Дата публікації: 17.09.2020

17 вересня — саме час подякувати за відвагу і сміливість всім працівникам цивільного захисту, адже в цей день відзначають День рятівника України. В цілому, значення свята на честь рятувальників полягає у висловленні загального «Дякуємо!» представникам аварійно-рятувальних, пожежних служб, щоденною роботою яких є ліквідація надзвичайних ситуацій.

Висловлюємо щиру вдячність нашим ветеранам, які віддали багато років свого життя пожежно-рятувальній службі. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, ветерани передають свій багатий досвід молоді. Вони радіють успіхам і переживають через невдачі служби, якій віддали не один рік свого життя, залишившись вірними своєму покликанню. Для всіх нас ваш професійний досвід є запорукою подальшого удосконалення нашої роботи та забезпечення відмінних її результатів.

Вітаємо пожежних-рятувальників міста Енергодар з професійним святом – з Днем рятівника! Бажаємо вам міцного здоров'я, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир та злагода, добробут та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам щастям та добром.

 

З повагою,

керівництво 1-ДПРЗ  та 13 ДПРЧ

Головного управління ДСНС України

у Запорізькій області