Електронні петиції

У Енергодарі вперше пройшов Національний англомовний урок з безпеки

Дата публікації: 12.11.2018

9 листопада на базі Енергодарської ЗОШ№7, а точніше у 4-А класі проходив «Урок безпеки», але не простий - англомовний. Національний урок проводять на честь 10-річчя соціального проекту «Школа безпеки» Групи компаній «Фокстрот» під гаслом «Комфортно там, де безпечно».

Вчителі англійської мови Лариса Васильчук та Марина Махова не аби як хвилювались під час підготовки до уроку. Їм вдалось все і навіть більше. У ігровій формі через розваги, пісні та веселощі діти вивчили нові англомовні слова на пожежну тематику, повторили правила безпечної поведінки, назвали причини виникнення пожежі та перші дії дитини при порятунку від диму та вогню. Не забули діти про своїх маленьких побратимів – первачків, їм вони розробили англомовний посібник з основними правилами пожежної безпеки.  

Запрошені гості, фахівці Служби порятунку, у своїй промові наголошували на важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності.   Наприкінці вручили школярам друковані листівки та нагадали номери служб екстреного реагування. Аби закріпити новий матеріал дітям запропонували подивитись англомовну версію мультфільма «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа».

 «Дітям дуже сподобався  цей урок. Посміялися, розважилися, але головне – вони закріпили свої знання, що вогонь буває не тільки другом, але й ворогом, то треба знати правила безпечної поведінки» - говорить Ірина Стьопіна, класний керівник 4-А класу.

Довідка: з 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у навчально-виховній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері, а з 2008 року ГКФ під девізом «Комфортно там, де безпечно!» реалізує соціальний проект «Школа безпеки». За сприяння фахівців ДСНС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу», рекомендований для роботи з молодшими школярами Міністерством освіти та науки України. У Інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули близько 700 тисяч глядачів.

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області