Електронні петиції

Підбито підсумки «Місячника безпеки життєдіяльності»

Дата публікації: 28.11.2018

Протягом листопада у навчальних закладах міста Енергодар проходив «Місячник безпеки життєдіяльності». Мета заходу: звернути увагу підростаючого покоління на необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності в повсякденному житті. Особливої актуальності це набуває під час шкільних канікул, коли діти залишаються наодинці з оточуючим середовищем. Дуже важливим є навчити їх правил безпеки в побуті, на природі, під час відпочинку. Небезпека чатує на кожному кроці, тому, щоб запобігти біді, спільними зусиллями батьки, вчителі та рятувальники проводять просвітницько-виховну роботу з учнями.

Протягом проведення «Місячника безпеки» вихованці та учнівська молодь закладів освіти малювали, ліпили, в’язали, шили й вишивали, конструювали, виявляючи неабияку фантазію та майстерність. Конкурс проходив у два етапи: на шкільному рівні участь прийняло більше 500 осіб, а вже на міський етап відібрали кращі роботи – а це понад 100 робіт на тему безпеки життєдіяльності.

Журі обрали 15 переможців у різних номінаціях: малюнки, плакати, літературні твори, макети, поробки, творчі роботи, навчальні мультимедійні посібники, дидактичні ігри тощо. Всі переможці отримали грамоти, а найкращі роботи творчого конкурсу дитячих малюнків та плакатів на тему «ДСНС – очима дітей»,  «Обери життя» відібрані для виставки, експозиція якої найближчим часом буде розміщена в 13-ї Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління ДСНС у Запорізькій області.

Вітаємо переможців та дякуємо усім за плідну роботу!

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області