Назад
Електронні петиції

м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами напередодні святкових днів наголошують на дотриманні правил безпеки життєдіяльності

Дата публікації: 25.08.2020

21 серпня фахівці Сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій міста Енергодар спільно з волонтерами міського центру соціальних служб для дітей, сімей та молоді провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності під час святкових днів, відпочинку в лісопаркової зони міста та біля водоймищ.

Рятувальники та волонтери роз`яснювали громадянам основні правила пожежної безпеки в екосистемах, розповідали про дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, закликали батьків не залишати дітей без нагляду та навчати їх культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Під час проведення профілактичної роботи серед громадян були розповсюджені застережливі пам’ятки та листівки. На інформаційних дошках та найвидніших місцях, розмістили застережливі пам’ятки, на яких чітко прописані правила, дотримуючись яких, можна запобігти виникненню надзвичайної ситуації.

Підрозділи ДСНС України на період святкування 29-ї річниці Незалежності України переходять у посилений цілодобовий режим несення служби, але пам’ятайте, що безпека  Вашого відпочинку – у Ваших руках! Рятувальники вкотре нагадують: при виникненні пожежі негайно дзвоніть за телефоном «101»!

 

Сектору забезпечення заходів

 з попередження НС м. Енергодар