Електронні петиції

м. Енергодар: рятувальники провели протипожежний інструктаж у трудовому колективі підприємства

Дата публікації: 19.10.2018

З метою покращення обізнаності громадян та формування у них свідомого ставлення до дотримання елементарних правил безпеки життєдіяльності 18 жовтня фахівці 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед трудового колективу електроремонтного підрозділу ВП ЗАЕС, а саме провели протипожежний інструктаж.

Співробітники Служби порятунку розповіли присутнім основні правила пожежної безпеки, пояснили, як діяти у разі виникнення загорання та як вберегтися від вогню, нагадали правила безпечної евакуації із приміщення у разі пожежі, розказали про підручні засоби, якими можна погасити незначне загорання.

Також, під час зустрічі рятувальники провели теоретичні навчання: продемонстрували вогнегасники, розповіли принципи їх дії, особливості будови, пояснили, як за допомогою цих первинних засобів пожежогасіння можна ліквідувати пожежу на ранній стадії. У своїй промові вогнеборці наголошували, що для запобігання виникнення пожеж кожний співробітник  зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил пожежної безпеки.

Проведення  протипожежних інструктажів є складовою частиною системи підготовки працівників, озброєнні знаннями, вони зможуть діяти максимально ефективно в разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

з охорони об’єктів