Назад
Електронні петиції

м. Енергодар: рятувальники провели профілактичну роботу на території полігону твердих побутових відходів

Дата публікації: 16.09.2020

Пожежі на сміттєзвалищах належать до дуже складних, адже їх гасіння вимагає від пожежно-рятувальних підрозділів залучення значних зусиль, ресурсів і часу. Для їх виникнення достатньо найменшої необережності, а особливо часто вони спалахують, коли триває пожежонебезпечний період. Основними причинами цих пожеж залишається людська недбалість: нехтування правилами пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем, у тому числі й під час паління.

16 вересня фахівці Сектору забезпечення заходів з попередження НС міста Енергодар провели профілактичний рейд на території  полігону твердих побутових відходів КП "Чисте місто" Енергодарської міської ради. Метою заходу було попередження виникнення пожеж на сміттєзвалищах, а також проведення заходів щодо протидії пожежам під час пожежонебезпечного періоду.

Фахівці поспілкувалися із працівниками та відповідальними особами за стан пожежної безпеки, спільно оглянули місце твердих побутових відходів та під’їзди до них. Рятувальники вручили працюючому персоналу інформаційні листівки, з правилами пожежної безпеки та нагадали, що у разі виникнення пожежі необхідно відразу телефонувати на номер «101».

 

Сектор забезпечення заходів

з попередження НС м. Енергодар