Електронні петиції

м. Енергодар: рятувальники перемогли у міській відкритій спартакіаді «Ігри незламних»

Дата публікації: 17.10.2018

13 жовтня на базі спортивно-оздоровчого комплексу ВП Запорізької АЕС відбулась відкрита спартакіада серед військовослужбовців, бійців АТО та волонтерів «Ігри незламних», захід приурочений до відзначення Дня захисника України. У спартакіаді прийняли участь: збірна команда 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів, команда військової часини 3042 Національної гвардії України, команда «Сармат» військової частини А2176 Національної гвардії України м. Запоріжжя та збірна команда бійців АТО та волонтерів м. Енергодар «Energi city». Головною метою заходу є патріотичне виховання молоді, підвищення престижу військової служби, підвищення рівня спортивної майстерності, фізичної загартованості та зміцнення здоров’я військовослужбовців та учасників АТО, а також пропаганда здорового способу життя.

На початку заходу з вітальними словами звернулись заступник міського голови Андрій Терентьєв та директор центру допомоги учасників АТО міста Енергодар Катерина Стаценко, які в своїй промові побажали командам успіхів і щоб переміг найсильніший. Відкрив спартакіаду Голова комітету з фізичної культури та спорту Енергодарської міської ради Олег Фінько: «Парад, рівняйсь, струнко. Учасники відкритої спартакіади «Ігри незламних» серед військовослужбовців, бійців АТО та волонтерів присвяченої Дню захисника України до проведення змагань готові. Спартакіаду розпочати. Рівняння на прапор. Прапор підняти!» - наголосив Олег Анатолійовичу.

У залі із самого початку панувала атмосфера завзятого суперництва та жаги до перемоги. Усі учасники прикладали максимум зусиль, аби досягти кращих результатів. Програма спартакіади включала 4 видах змагань: змагання з міні-футболу, шахи, жим штанги лежачи та перетягування канату. Збірна команда 1-ДПРЗ виборола два перших місця, а саме рятувальники перемогли у змаганнях з міні-футболу та перетягування канату. Військова частина 3042 виборола першенство у змаганнях – жим штанги лежачи, а збірна команда бійців АТО та волонтерів перемогла у шахах.

Підсумки змагань:  третє місце посіла команда військової частини 3042, друге - збірна команда бійців АТО та волонтерів, кубок переможця завоювала збірна команда рятувальників 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів.

Всіх учасників змагань заохотили подарунками від Енергодарської міської ради, але найважливіше, що вони отримали – це безліч незабутніх вражень та позитивних емоцій.

 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

з охорони об’єктів