Електронні петиції

м. Енергодар: профорієнтаційна зустріч з школярами та методистами

Дата публікації: 12.11.2018

У навчальних закладах міста Енергодар триває Місячник безпеки життєдіяльності. Одним із запланованих заходів є проведення профорієнтаційної роботи серед випускників закладів освіти. 12 листопада рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до Енергодарського навчально-виховного комплексу №1, де провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-11-х класів. На заході також були присутні шкільні методисти з профорієнтації та педагоги.

На початку зустрічі фахівці Служби порятунку ознайомили присутніх дітей та педагогів з навчальними закладами системи ДСНС, де готують кваліфікованих рятувальників, а також розповіли порядок вступу до ВНЗ. «Курсантам створено усі необхідні умови для навчання. Вони проживають в сучасних та комфортних гуртожитках, забезпечуються щоденним 3-х разовим харчуванням, безкоштовним лікуванням, щомісячно отримують грошове забезпечення та мають змогу весело та цікаво провести свій час, займаючись у найрізноманітніших самодіяльних художніх колективах створених при університетах, також відвідуючи спортивні секції, читальні зали. Однією із основних переваг є обов’язкове працевлаштування випускників в підрозділах ДСНС України з одночасним присвоєнням спеціального звання лейтенант служби цивільного захисту. Навчання на денній формі зараховується до загального стажу проходження служби. Особи рядового і начальницького складу ДСНС України під час проходження служби (навчання) звільняються від військового обов’язку та перебувають на спеціальному обліку ДСНС України» - розповіла Катерина Сидорчук фахівець 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Зустріч супроводжувалася показом відеоролику про ВУЗи України, які готують фахівців з цивільного захисту. На завершення заходу діти подякували рятувальникам за змістовний захід, а також пообіцяли подумати на рахунок вибору майбутньої професії. Надалі такий формат зустрічей планується провести у всіх навчальних закладах міста.

 

13-ДПРЧ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області