Електронні петиції

м. Енергодар: енергетики ДТЕК Запорізької ТЕС тренувалися з рятувальниками

Дата публікації: 19.10.2018

До будь-яких нештатних ситуацій на ДТЕК Запорізької ТЕС готові. Це в черговий раз показували традиційні для компанії навчання. Розрахунок добровільної пожежної дружини енергетиків разом з бійцями 32-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єкту відпрацювали порядок взаємодії при виникненні умовної пожежі.

Навчальні дії розгорнулися в районі бомбосховища №1 теплової електростанції. За задумом тренування, під час роботи дизель-генераторної установки виникла пожежа і сильне задимлення. Умовно в спорудженні знаходилися люди. Це ускладнювало завдання, адже в реальній ситуації рятувальники несуть відповідальність не тільки за безпеку роботи обладнання, а й в першу чергу - за життя і здоров'я людей на станції і в місті. За умовами навчань була оголошена евакуація персоналу. До прибуття пожежного розрахунку дружинники електричного і паливо-транспортного цеху ТЕС стримували поширення вогню і ліквідували «вогнище» умовного загоряння.

«Життя наших людей для ДТЕК - безумовний пріоритет. У реальних нештатних ситуаціях потрібно спрацювати швидко і ефективно. Для цього ми щорічно проводимо внутрішні тренування для співробітників станції і відпрацьовуємо взаємодію з рятувальниками. Це важливо, адже можливих сценарії розвитку подій можуть бути дуже різними і навички порятунку повинні бути відпрацьовані до автоматизму. Чергова тренування показала - ми готові забезпечити безпеку людей на виробництві», - говорить директор ДТЕК Запорізької ТЕС Ігор Снегін

В ході тренування енергетики також відпрацювали питання евакуації персоналу, додатково перевірили працездатність систем оповіщення та зв'язку, засоби колективного захисту.

 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

з охорони об’єктів