Електронні петиції

м. Енергодар: діти рятувальників відвідали Запорізьку ТЕС

Дата публікації: 23.07.2018

м. Енергодар:  діти рятувальників  відвідали Запорізьку ТЕС

 

Місто Енергодар завжди славився своєю наймасштабнішою енергетичною промисловістю, адже саме в цьому місті розташовані дві потужні  електростанції – Запорізька атомна електростанція та Запорізька теплова електростанція. Гарантом пожежної та техногенної безпеки цих промислових об’єктів є рятувальники 31-ДПРЧ та 32-ДПРЧ з охорони об’єктів ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Протягом року рятувальники об’єктових частин радо зустрічають учнів навчально-виховних закладів міста у себе в підрозділах, а сьогодні адміністрація ДЕТК Запорізької ТЕС підготовила пізнавальну екскурсію для дітей рятувальників.

Зустріч розпочалась з обов’язкового інструктажу з техніки безпеки, під час якого діти одяглись у спецодяг, отримали біруши, окуляри та відправились у саме серце теплової станції - до центрального щита управління. На місці їх зустрів начальник зміни, який коротко розповів про роботу станції, діти у свою чергу побажали усьому колективу гарного робочого дня. Майстер ЦТПО і ПО В’ячеслав Сікун провів дітей до машинного залу та котельного відділення Запорізької ТЕС, де можна було спостерігати основну роботу енергетиків.

Потім була організована оглядова екскурсія по території станції. Діти побачили димові труби, які до речі більші ніж Ейфелева вежа, відкриті розподільні пристрої, скидний канал, золоотвал з переробленим вугіллям тощо. Позитивну атмосферу під час екскурсії підтримував психолог Тетяна Ткачова, а фотозйомку проводила менеджер з комунікацій Єлизавета Ригер-Хаврошина. По закінченню заходу діти подякували організаторам за теплий та пізнавальний прийом, побажали успіхів у трудовій діяльності.

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області