Назад
Електронні петиції

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕХАНІЗМИ ЧИ ПРОЦЕДУРИ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ ГРОМАДСЬКІСТЬ МОЖЕ ПРЕДСТАВЛЯТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ АБО В ІНШИЙ СПОСІБ ВПЛИВАТИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПОВНОВАЖЕНЬ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата публікації: 30.08.2018

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Енергодарська міська рада є органом місцевого самоврядування, що представляє інтереси територіальної громади міста Енергодара у межах повноважень, визначених Конституцією України.

Політичні партії, громадські, релігійні організації, професійні спілки та їх об'єднання вносять пропозиції з питань, що стосуються життєдіяльності територіальної громади міста на розгляд міської ради.

Виборці дають депутатові міської ради доручення на зборах під час його звітів чи зустрічей та особистих прийомів відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Депутат міської ради, як представник інтересів виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси виборців, виконувати їх доручення в межах свої повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Також, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у вирішенні питань, що належать до сфери повноважень Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету мають право звертатись громадяни для внесення пропозицій та заяв.

Посадові особи міської ради та її виконавчого комітету зобов'язані розглянути звернення та пропозиції громадян і не пізніше ніж у визначений Законом України «Про звернення громадян» термін прийняти рішення або дати обгрунтовану відповідь. Посадові особи проводять особистий прийом громадян у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».