Назад
Електронні петиції

ВАКЦИНАЦІЯ – ТУРБОТА ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА ЗДОРОВ’Я СВОЇХ БЛИЗЬКИХ

Дата публікації: 09.08.2021

Про це говорили на засіданні ради релігійних організацій при голові облдержадміністрації, яке відбулося сьогодні за участі керівництва ОДА та очільників найбільш впливових релігійних громад області.

Голова облдержадміністрації Олександр Старух, відкриваючи засідання, насамперед поінформував про святкові заходи, які пройдуть в області з нагоди 30-річчя Незалежності України. Він закликав голів релігійних громад активно долучатися до святкування та запевнив, що  представники органів влади, зі свого боку,   візьмуть участь у заходах, які будуть організовані релігійними організаціями.

Але головне у проведенні всіх заходів – дотримання безпеки та недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції. До обговорення цього питання долучилися фахівці медичної сфери, які закликали представників релігійних громад  донести вірним інформацію про необхідність щеплення. Так, директор ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Мащак розповів, що на сьогодні  в області є всі види вакцин, варто лише обрати, якою з них щепитися, та прийти у центр вакцинації.  Для громад є можливість виїзду мобільних груп, щоб провести щеплення. Головне  пам’ятати, що вакцинація – це турбота про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.  Лише разом, колективно можливо зупинити  розповсюдження хвороби.    Щеплення пройшли вже понад 120 тисяч жителів області. За останню добу вакцинацію зробили 5,4 тисячі громадян.

 Голова облдержадміністрації Олександр Старух, підбиваючи підсумки засідання, ще раз звернувся до релігійників з проханням постійно проводити роз’яснювальну роботу серед парафіян щодо суспільно-важливих питань.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю