Назад
Електронні петиції

МОЗ та ЮНІСЕФ випустили збірку відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19 для соцпрацівників

Дата публікації: 17.06.2021

  В Україні вийшла збірка відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію  проти COVID-19 для соціальних працівників.

  Соціальні працівники тісно працюють з вразливими групами людей і через це не тільки наражаються на небезпеку захворіти на COVID-19, але й можуть заразити тих, кому вони допомагають. Тому для них особливо важливо якнайшвидше вакцинуватися від коронавірусної інфекції самим, а також допомогти зробити це свої підопічним.

  Щоб відповісти на можливі запитання про вакцинацію від коронавірусу, розвіяти будь-які сумніви та озброїти соцпрацівників аргументами на користь щеплення, ЮНІСЕФ разом з Міністерством охорони здоров'я та Центром громадського здоров’я за підтримки уряду Швейцарії створили збірку “Соціальним працівникам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19”. 

  Ця збірка розповідає про те, як працюють вакцини та як вони захищають від хвороби, які особливості вакцинації літніх людей, людей з хронічними захворюваннями та маломобільних, як можна записатися на щеплення, які можуть бути реакції на вакцину та що робити після вакцинації, а також пропонує інструкцію, як допомогти підопічним зрозуміти, чому вакцинація важлива для їхнього захисту від COVID-19.

  Електронну версію збірки можна знайти за посиланням. Друковані екземпляри поширять серед соцпрацівників у всіх регіонах України. 

  Інформацію про вакцинацію проти COVID-19 можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua.