Електронні петиції

Центр надання адміністративних послуг "Єдиний офіс"

З метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг для можливості організації отримання усіх або найбільш поширених адміністративних послуг, які надаються місцевими органами державної виконавчої влади та виконавчими органами міської ради в одному приміщенні, удосконалення взаємодії виконавчих органів міської ради, місцевих дозвільних органів, посадових та службових осіб цих органів у сфері організації надання адміністративних послуг та на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» рішенням міської ради від 30.05.2013 №10 створено Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс».

Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс»

знаходиться за адресою:

м.Енергодар, вул. Курчатова, 11, виконавчий комітет Енергодарської міської ради, І поверх, каб. 125,

тел.: 6-22-25, cnap@en.gov.ua

Сполучення громадського транспорту - зупинка №7, маршрутні автобуси

№ 2,3,4,5,7, є під’їзні шляхи та місця паркування транспорту.

Мапа на Google Maps

Графік роботи Центру

Дні тижня Часи прийому
Понеділок 08:00 - 15:00
без перерви на обід
Вівторок

08:00 - 20:00
без перерви на обід

Середа  08:00 - 15:00
без перерви на обід
Четвер

08:00 - 20:00
без перерви на обід

П'ятниця 08:00 - 15:00
без перерви на обід
Субота 08:00 - 15:00
без перерви на обід

 

 

Нове у сфері надання адміністративних послуг.

Для зручності жителів міста, а також з метою економії їх часу при вирішенні життєвих нагальних питань, з 01 листопада 2018 року розширюється перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради, а саме:

1.Послуги управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради (тимчасово в режимі «паралельного» прийому разом із управлінням праці та соціального захисту населення до 30.04.2019):

 • Призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами;
 • Призначення допомоги при народженні дитини;
 • Призначення субсидій вперше для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

2.Послуги відділу у справах сім’ї та молоді Енергодарської міської ради:

 • Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї;
 • Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї у зв'язку із виповненням 6-річного віку;
 • Продовження терміну дії посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї;
 • Видача довідки про те, що батькам за місцем реєстрації видавалось/не видавалось посвідчення батьків багатодітної сім'ї або довідка про перебування/не перебування на обліку багатодітних сімей.

Отже, починаючи з 01.11.2018 жителі міста, крім управління праці та соціального захисту населення міської ради, матимуть змогу отримати через Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради одночасно такі послуги

 • Призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами;
 • Призначення допомоги при народженні дитини;
 • Реєстрація місця проживання новонародженої дитини;
 • Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї (у разі народження третьої та більше дитини);
 • Призначення субсидій вперше для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (у разі виникнення на це підстав).

Інформація щодо переліку адміністративних послуг, порядку їх одержання розміщено на офіційному сайті Енергодарської міської ради en.gov.ua у розділі «Адміністративні послуги» підрозділі «ЦНАП «Єдиний офіс»» та на інформаційних стендах у місці прийому суб’єктів звернень.

Отримувати «пакетні» послуги – зручно, бо немає потреби звертатися до різних установ надавачів-послуг! Пропонуємо скористатися запропонованою можливістю за наступним графіком роботи Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради:

 • понеділок, середа, п’ятниця, субота: з 8-00 до 15-00 без перерви на обід;
 • вівторок, четвер: з 8-00 до 20-00 без перерви на обід.

Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» знаходиться за адресою: м.Енергодар, вул. Курчатова, 11, виконавчий комітет Енергодарської міської ради, І поверх, каб. 125, тел.: (06139) 6-22-25,  електронна пошта: cnap@en.gov.ua.

 

1. Положення про Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Рішення Енергодарської міської ради від 21.08.2018 року №3
2. Регламент Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Рішення Енергодарської міської ради від 09.06.2015 року №76
3. Графік роботи Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Розпорядження міського голови від 11.04.2016 року № 116-р
4. Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Розпорядження міського голови від 13.02.2019 року 52-р