Назад
Електронні петиції

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ

Дата публікації: 20.08.2018

Управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради повідомляє, що, згідно Постанови КМУ № 200 від 31.03.2015 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (зі змінами) виконавчі органи міських рад (органи соціального захисту населення) забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

  1. учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день
  2. інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день.

У разі, коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для огляду.

Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії та за продовження строку лікування, не здійснюється.

Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.

Останнім днем періоду перебування осіб у санаторно-курортних закладах є 15 грудня поточного бюджетного року (включно), що є датою виїзду із закладу.