Назад
Електронні петиції

До уваги зацікавлених осіб!

Дата публікації: 14.09.2021

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 №142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».

Організатори заходу – Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада, Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

Головна мета – популяризація місцевих виробників товарів і послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції. Реалізація заходу передбачає, зокрема, виготовлення і розповсюдження промоційних та інформаційних матеріалів для просування місцевих товаровиробників, а саме:

- розробка брендбуку, логотипу;

- запуск реклами;

- розміщення рекламних брендів на білбордах, потужна рекламна кампанія в соціальних мережах.

Для участі у проєкті необхідно до 20.09.2021 зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/1SyZgeLLMfeGEbbh6.

Звертаємо увагу, що учасниками можуть бути лише суб’єкти господарювання, які зареєстровані як платники податків на території Запорізької області, а також самозайняті особи, які здійснюють діяльність у відповідності до вимог чинного законодавства України.

 

Відділ розвитку підприємницької діяльності

 управління економіки Енергодарської міської ради, 6 55 27