Назад
Електронні петиції

До уваги суб’єктів господарювання!

Дата публікації: 18.07.2019

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до пп.4.2.1 п.4.2, пп.6.8.1., пп.6.8.2. п.6.8 Правил благоустрою території міста Енергодара, затверджених рішенням Енергодарської міської ради від 27.01.2017 №12 (надалі- Правила), підприємства, установи та організації, фізичні особи – підприємці у сфері благоустрою міста зобов'язані утримувати в належному стані території, надані їм в установленому порядку, у тому числі утримувати в належному стані закріплені за ними території.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють торговельну діяльність та/або діяльність з надання побутових послуг, зобов’язані утримувати у належному стані будівлі, приміщення з обов’язковим укладанням договору про вивіз твердих побутових відходів.

Невиконання або порушення передбачених Правилами вимог та обов’язків вважається порушенням цих Правил. За порушення Правил винні особи несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», цими Правилами, іншими нормативно-правовими актами та рішеннями Енергодарської міської ради (пп.9.1. розділу 9 Правил).

 

Просимо Вас у найкоротший термін укласти договір з КП «Чисте місто».

 

Для укладання договору треба звернутися за адресою:

вул. Будівельників 40, «Інформаційний центр»

Час роботи:

Вівторок, четвер з 8.00-18.00;

Понеділок, середа, п’ятниця з 7.00-16.00

телефони для консультації: т.5-36-91, 5-36-94

 

Додатково звертаємо Вашу увагу, що при укладанні договорів слід дотримуватися загально визначено порядку укладання договорів, передбаченого ст.181 Господарського кодексу України.