Назад
Електронні петиції

До уваги суб’єктів господарювання!

Дата публікації: 06.08.2021

Доводимо до Вашого відома, що 04-05 вересня 2021 року з 10-00 до 20-00 годин у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай»                            (м. Запоріжжя, вул. Глісерна,1) заплановано проведення фестивалю «MADE IN ZAPORIZHZHIA (MADE IN ZP)».

Організатори зазначеного заходу – Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада, Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

«MADE IN ZP» - фестиваль брендів Запорізького регіону, створений для популяризації локальних виробників товарів і послуг, а також підвищення лояльності до споживання їх продукції серед мешканців та гостей області. Під час фестивалю планується організація 4локацій: «виставкова зона»; «маркет зона»; «фуд корт»; «зона розваг».

 

Реєстрація (обов’язкова) та більш детальна інформація щодо участі у заході доступна за посиланням: https://cutt.ly/tQiazcW.   

 

Звертаємо увагу, що учасниками фестивалю можуть бути лише суб’єкти господарювання, які зареєстровані як платники податків згідно з чинним законодавством та є платниками податків на території Запорізької області.

                                                                                                        

                              Відділ розвитку підприємницької діяльності

управління економіки міської ради (т. 6 55 27 )