Назад
Електронні петиції

Запрошуємо долучитися до Національного проєкту «Родинна слава України»

Дата публікації: 15.12.2020

    Проєкт реалізується за підтримки та участі представників Офісу Президента України, Верховної Ради України, народних депутатів України, органів державного управління, місцевого самоврядування, та інших.

    Родина – одна з найбільших цінностей, створених людством. На сучасному етапі розвитку держави важливою є проблема збереження здоров’я нації та зміцнення соціального інституту родини.

    Національний проєкт «Родинна слава України» покликаний привернути увагу до зміцнення інституту сім’ї у нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей, культури, історичним спадкоємцем поколінь, чинником стабільності і розвитку та обов’язковою складовою економічного розвитку держави.

    В рамках проєкту готується відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування національним визнанням «Родина року», почесними грамотами, а також висвітлення особистих родинних успіхів, які є прикладом міцної сім’ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонією сімейного добробуту на сторінках Книги пошани.

    Урочистості заплановано провести в лютому 2021 року у Києві.

    Інформація про проєкт розміщена на сайті

 https://galaktika2005/.wixsite.com/rodynna-2020 , http://www.galaktika2005.com.ua/