Назад
Електронні петиції

Запорізький окружний адміністративний суд закрив провадження по справі за позовом О.Соколика до Енергодарської міської ради

Дата публікації: 10.05.2019

    З метою проведення оптимізації і поліпшення обслуговування в сфері надання ритуальних послуг Енергодарською міською радою 21.09.2018 прийнято рішення №13 «Про реорганізацію комунального підприємства «Ритуал» Енергодарської міської ради». Вказаним рішенням було вирішено припинити діяльність КП «Ритуал» шляхом приєднання його до комунального підприємства «Комунальні системи» Енергодарської міської ради та призначено комісію з припинення його діяльності.
    Не погодившись із вище зазначеним рішенням директор КП «Ритуал» О.Соколик звернувся до суду із позовною заявою до Енергодарської міської ради, у якій просив визнати протиправним та скасувати зазначене рішення Енергодарської міської ради. Запорізьким окружним адміністративним судом за позовною заявою О.Соколика порушена справа №280/4485/18.
    Під час розгляду вказаної справи у суді представником Енергодарської міської ради С.Русаковим заявлено клопотання про закриття провадження по справі. 08.05.2019 вказане клопотання було задоволено ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду. Провадження у справі за вказаним позовом було закрито у зв’язку з порушенням правил підсудності. Рішення Енергодарської міської ради від 21.09.2018 за №13 «Про реорганізацію комунального підприємства «Ритуал» Енергодарської міської ради» на теперішній час є чинними.