Назад
Електронні петиції

В Україні стартувала соціальна кампанія «Спорт без меж»

Дата публікації: 04.06.2021

Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення та міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation Ukraine започаткували ералізаці. соціального проєкту "Спорт без меж". Його основними завданнями є подолання дискримінації спортсменів з інвалідністю, пропаганда здорового способу життя та інформування населення про роль та значення фізичної культури і спорту засобами соціальної реклами, привернення уваги громадськості та влади до розвитку спортивної інфраструктури в Україні. 

Програма стане симбіозом двох програм центру фізичного здоров’я населення Спорт для всіх/Sport for All Ukraine та міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine — «Так, я можу!», що спрямована на підтримку дітей з інвалідністю шляхом залучення їх до спорту та «Покажи дискримінації червону картку», що має на меті привернути увагу до рівності прав людини, незалежно від віку, стану здоров’я, кольору шкіри та інших відмінностей.

Аби привернути увагу українців до проблем дітей з інвалідністю та важливості теми безбар’єрності в спорті, а також до проблеми дискримінації дітей, фонд та центр реалізовують соціальну кампанію «Спорт без меж».

Ідея кампанії — показати глибину дитячих переживань, коли вони зіштовхуються з інфраструктурними або ситуаційними бар’єрами у спорті.

Формат — за допомогою зворушливих історій юних спортсменів з інвалідністю створити декілька емоційних сюжетів для рекламних роликів та зовнішньої реклами. Героями кампанії стануть діти-паралімпійці, дефлімпійці, діти-учасники «Спеціальної олімпіади», діти-спортсмени різних національностей.