Назад
Електронні петиції

Увага! Ліквідація карантинних рослин і бур'янів на території м.Енергодара

Дата публікації: 30.06.2021

З метою забезпечення сприятливого екологічного та санітарного стану міста, збереження здоров'я і зменшення захворюваності енергодарців на алергійні хвороби, інформуємо про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами шляхом скошування, виривання з коренем, виполювання.

Чистота навколишнього середовища та здоров'я людей — проблеми, у вирішенні яких не можна стояти осторонь. У зв’язку з цим закликаємо мешканців міста та суб'єктів господарювання не дати розповсюджуватись небезпечним карантинним бур’янам.

Зі свого боку працівниками комунальних підприємств, установ та організацій міста проводяться заходи щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин і бур’янів протягом вегетаційного періоду на закріплених за ними територіях.

Тому закликаємо всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану міста до плідної співпраці по знищенню амброзії.

Лише спільними зусиллями зможемо призупинити розповсюдження злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої. Виривання, скошування, виполювання амброзії збереже і фізичне здоров’я енергодарців, і чистоту довкілля.