Назад
Електронні петиції

Проект «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей»

Дата публікації: 20.03.2019

Відповідно до Угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Аналітичним центром “СВ-Платформа” у Запорізькій області втілюється проект «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» (“Бізнес-платформа”). Даний проект покликаний пом’якшити наслідки вимушеного переїзду внутрішньо переміщених осіб, адаптації після повернення комбатантів (ветеранів АТО), надати підтримку членам їхніх сімей та іншим особам, хто не може на рівних конкурувати на ринку праці. Фінансування проектних заходів здійснюватиметься за рахунок гранту Світового банку.

Після початку воєнних дій на території України багато людей були змушені терміново покинути свої домівки і стати "переселенцями". Запорізька область одна з перших стала другою домівкою для колишніх жителів Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим. Майже половина з них - це люди працездатного віку, головною проблемою для яких залишається пошук роботи. 
Іншою проблемою, яка постала в умовах воєнного часу, є економічна інтеграція ветеранів АТО після повернення їх в мирне середовище. Проект підтримуватиме не тільки комбатантів, але й членів їхніх сімей.

Загалом участь у заходах, запланованих Проектом, можуть взяти участь й інші вразливі верстви населення, які прагнуть збільшити свої доходи та налагодити гідне життя для себе і своєї сім'ї шляхом підприємництва або через кар’єрний розвиток.
Семінари, тренінги, майстер-класи та консультації відбудуться у 5 містах Запорізької області: Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар та Токмак. За цим посиланням https://www.facebook.com/platformsv/posts/310986646280745?__tn__=K R  розміщено інформацію про Проект, реєстраційну форму та контакти для отримання додаткової інформації.

Участь у всіх заходах Проекту є безкоштовною. Необхідно лише зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/…/1BXymNa7wubsyYrRnZ7YAqBXad5b…/edit 

Додаткову інформацію можно отримати за телефоном 0990692549 або електронною поштою [email protected].