Назад
Електронні петиції

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі товару за предметом: Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску код CPV за ДК 021:2015 – 44610000-9 (Система збору, сортування і зберігання сміття «Чисте місто»

Дата публікації: 27.10.2021

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧИСТЕ МІСТО»

ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КП «ЧМ» ЕМР)

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі товару за предметом: Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску код CPV за ДК 021:2015 – 44610000-9 (Система збору, сортування і зберігання сміття «Чисте місто»: антивандальна  контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів з оцинкованим євроконтейнером з кришкою), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне підприємство «Чисте місто» Енергодарської міської ради (далі – КП «ЧМ» ЕМР); Юридична адреса: 71504, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Комунальна, будинок 3А; Поштова адреса: 71503, Запорізька область, м. Енергодар, проспект Будівельників, 40, офіс 3; Код за ЄДРПОУ 42027124; Категорія Замовника: згідно п.3 ч.4 ст.2 Закону (підприємство, що забезпечує потреби держави або територіальної громади).

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску код CPV за ДК 021:2015 – 44610000-9 (Система збору, сортування і зберігання сміття «Чисте місто»: антивандальна  контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів з оцинкованим євроконтейнером з кришкою).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги, UA-2021-10-22-001597-b.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 181 440,00  грн. (сто вісімдесят одна тисяча чотириста сорок гривень 00 копійок) у т.ч. ПДВ

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на ринку, шляхом маркетингового дослідження. 

Розмір бюджетного призначення: 186 794,00 грн. (сто вісімдесят шість тисяч сімсот дев’яносто чотири гривні 00 копійок згідно плану використання бюджетних коштів на 2021 рік , зареєстрованого та взятого на облік в управлінні Державної казначейської служби України у м. Енергодарі Запорізької області 29.04.2021 року.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання — з дати укладення договору по 20.12.2021 року.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості товару визначені з урахуванням вимог проєкту – переможця конкурсу «Громадський бюджет міста Енергодара» («Система збору, сортування і зберігання сміття «Чисте місто»», проєкт №75, автор Людмила ДАР‘ЇНА, т.380959177566, E-mail: [email protected]) та спрямовані на його реалізацію з урахуванням оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Система збору, сортування і зберігання сміття «Чисте місто»: антивандальна  контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів з оцинкованим євроконтейнером з  кришкою

 

І. Загальна частина

 

1.

Обсяг закупівлі:

1.1. Антивандальна  контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів - 3 шт.;

1.1.1. Оцинкований євроконтейнер з кришкою – 3 шт.

1.2.

Система збору, сортування і зберігання сміття «Чисте місто»: антивандальна  контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів з оцинкованим євроконтейнером з кришкою має бути встановлена Учасником – переможцем процедури закупівлі на бетонному контейнерному майданчику розташованому у дворі житлових будинків  по вул. Українська, 16, під’їзд; 1-8 (ОСББ «Україна ЕН»); вул. Молодіжна, 41, під’їзд 1-4, м. Енергодар, Василівський район, Запорізька область, Україна, 71500

Розмір контейнерного майданчика: 10,0х1,5м.

1.3.

Система збору, сортування і зберігання сміття «Чисте місто»: антивандальна  контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів з оцинкованим євроконтейнером з  кришкою повинні бути новими не раніше 2021 року виготовлення  в стандартному заводському виконанні та такими, що раніше не перебували в експлуатації, терміни та умови їх зберігання не порушені.

ІІ. Технічна частина

 

2.1

Антивандальна  контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів:

1) Модель антивандальної контейнерної шафи для роздільного збору твердих побутових відходів має бути призначена для експлуатації на відкритому повітрі, виготовлена в антивандальному виконанні з урахуванням всіх вимог щодо забезпечення безпечної експлуатації, як для оточуючих, так і для обслуговуючого персоналу.

2) Модель антивандальної контейнерної шафи для роздільного збору твердих побутових відходів має бути розрахована на 1 оцинкований євроконтейнер з  кришкою з параметрами вказаними у  пункті 2.2 цієї таблиці Додатку 2 до тендерної документації.

3) Антивандальна контейнерна шафа для роздільного збору твердих побутових відходів має бути розміщена на бетонному контейнерному майданчику розміром 10,0х1,5 м. у кількості – 3шт.

4) Модель антивандальної контейнерної шафи для роздільного збору твердих побутових відходів повинна мати:

- Двосхилий сталевий дах, що виключає потрапляння опадів в євроконтейнер розміщений в ній, який відкривається, та має утримуючий механізм, для безпечного вивантаження контейнеру;

- Сталеві дверцята, які дають можливість вільного вивантаження контейнеру та унеможливлюють несанкціоноване втручання до змісту відповідного до збору відходів як вторинної сировини контейнеру;

- Закриватися на замок;

- Підвищену стійкість;

- Сміття повинно збиратись безпосередньо в євроконтейнер розміщений в ній об’ємом 1,1 куб.м.;

- На дверцятах секцій кольорову ламінацію із зазначенням виду ТПВ.

5) Корпус антивандальної контейнерної шафи для роздільного збору твердих побутових відходів має бути виготовлено у високоякісному залізобетонному виконанні, або з іншого матеріалу, що забезпечить ударостійкість конструкції, яка здатна витримати будь-які експлуатаційні прояви і прояви вандалізму. Модель має витримувати періодичне миття під напором води, добре провітрюватись, мати декоративну і антикорозійну обробку, металоконструкції мають бути фарбовані полімерною порошковою, або іншою з аналогічними властивостями фарбою, з комбінацією сірого і коричневого кольорів.

6) Повинна мати паспорт виробника та сертифікат якості виробника.

2.2.

Оцинкований євроконтейнер з кришкою:

) Має відповідати EN 840-2;

2) Габаритні розміри з колісною базою в/ш/д – 1370/1450/1100 (+/- 5%);

3) Об’єм 1100 л. (1,1 м.куб.);

4) Плоска кришка з подвійною стінкою, нейтральна до агресивних середовищ, луг та розчинників, стійка до атмосферних явищ;

5) Повинен бути обладнаний пристроями для бічного навантаження (цапфи) та фронтального навантаження (гребінки), що забезпечує надійне утримання в підйомному механізмі протягом всього циклу підйому/опускання;

6) Товщина металу має бути не менше 1,25мм., мати ребра жорсткості, мати посилену несучу раму для надійного фронтального навантаження;

7) Має бути обладнаний 4 поворотними колесами діаметром 200 мм., з металевим диском, два з них мають бути з гальмами;

8) Горловина має бути обладнана кришкою для видалення вологи після санітарної очистки;

9) Повинен мати посилені кронштейни опор коліс, для запобігання від випадкового перевантаження.

10) Конструктивні елементи мають бути з’єднані методом зварювання, повинні бути надійними та довговічними;

11) Захисне покриття корпусу контейнера повинно бути нанесено методом гарячого цинкування (повне занурення у ванну), не менше 75 мкр.

12) Повинен мати сертифікат відповідності ДСТУ 8476:2015, надається Учасником у складі тендерної пропозиції

 

 

 

Уповноважена замовником  особа                  _________________         Віктор ШИШЛАКОВ