Назад
Електронні петиції

Нові сервіси WEB-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: Кабінет страхувальника

Дата публікації: 21.11.2018

          Енергодарське об’єднанне управління Пенсійного фонду України повідомляє.

          Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація:

  • щодо забезпечення соціальних прав його працівників,
  • про правильність подання звітності тощо.

          Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України забезпечує можливість входу як за допомогою звичайних логіну та пароля, так і за допомогою персонального ключа електронного цифрового підпису (ключ ЕЦП).

         Важливо зазначити, що для роботи на Веб-порталі з електронно-цифровим підписом (ЕЦП) особисто звертатися до органів Пенсійного фонду України не потрібно! Використання при вході до Порталу ключа ЕЦП є більш захищеним способом ідентифікації, ніж логін-пароль. Також, саме за рахунок надійної ідентифікації, у випадку використання ключа Портал надає більшу кількість електронних сервісів, в першу чергу персоніфікованих, юридичну значимість яких забезпечує саме використання ключів та технологій електронного цифрового підпису.

          У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі — щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду.

          Окрім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

            У вкладці «Трудові відносини» відображається  інформація щодо кількості:

  • застрахованих осіб у звітному періоді,
  • працівників з інвалідністю,
  • працівників, що мають додаткові гарантії в працевлаштуванні та ін.

          Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.

          Важливою є можливість формування звернення до органу Пенсійного фонду в електронному вигляді та за необхідності можна додати електронний файл. Відповідь буде надано в електронному вигляді і переглянути її можна в особистому кабінеті. Крім того, при формуванні звернення є можливість вказати поштову та електронну адресу, на які буде відправлено відповідь.

          Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця у його кабінеті,   - можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні).

Для страхувальників, які аутентифіковані на Веб-порталі за ЕЦП, надано можливість формування та подачі звернень таких типів:

  • довідка за формою ОК-7 за період перебування ЗО у трудових відносинах із страхувальником;
  • довідка про страховий стаж застрахованої особи, для призначення страхових виплат згідно форми що буде надана Замовником.

          До цього часу первинні дані для розрахунку — страховий стаж та розмір заробітної плати, надавали самі працівники, яким необхідно було звертатись до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується.

Веб-портал містить захищені персональні облікові дані застрахованої особи.  Всі послуги надаються Веб-порталом безкоштовно.

           Запрошуємо Вас приєднатися до нового сервісу електронних послуг Пенсійного фонду України  та особисто оцінити його переваги.

Веб-портал доступний цілодобово за адресою: http://www.portal.pfu.gov.ua.

Більш детальну інформацію про Веб-портал можна отримати за телефонами Енергодарського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області:

м. Енергодар  (06139) 6 22 79;

м. Кам’янка -Дніпровська  (06138) 2 18 15;

         с. Велика Білозерка (06156) 2 06 33.

 

 

Начальник відділу адміністрування,                                                                                           
супроводження інформаційних систем,                                                                                                                                
електронних реєстрів та захисту інформації

Енергодарського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України в Запорізькій області                                                                                               Л. ОСТАПЕНКО