Назад
Електронні петиції

Норми споживання теплової енергії на послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води для споживачів міста Енергодара

Дата публікації: 23.09.2021

УКРАЇНА

ЕНЕРГОДАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

22.09.2021

№300

Про встановлення норм споживання теплової енергії на послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води для споживачів міста Енергодара

З метою забезпечення дотримання норм законодавства у сфері надання житлово-комунальних послуг, відповідно до Правил надання послуг з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №830, ст.9 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», п.3 ч.3 ст.4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись пп.21 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Енергодарської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити норму споживання теплової енергії на послугу з постачання теплової енергії на потреби опалення для багатоквартирних житлових будинків без вузлів комерційного обліку теплової енергії у розмірі 0,117 Гкал/м2.

2. Встановити норму споживання теплової енергії на послугу з постачання гарячої води для споживачів міста Енергодара на 1 м3 у розмірі  0,06 Гкал/м3.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 27.01.2020 №07 «Про затвердження норм споживання теплової енергії».

4. Дане рішення набирає чинності з дати застосування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, які встановлені рішенням виконавчого комітету Енергодарської міської ради 22.09.2021 №299.

5. Відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю міської ради (Готич Л.В.) оприлюднити рішення у засобах масової інформації та/або розмістити на офіційному сайті Енергодарської міської ради не пізніше ніж п’ять робочих днів з дати його прийняття.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Холода С.Ф.

 

Міський голови                                                                     Дмитро ОРЛОВ