Назад
Електронні петиції

Інформація від Асоціаціі міст України

Дата публікації: 24.04.2020

Інформуємо Вас, що голова Асоціації міст України Віталій Кличко звернувся до Голови Верховної Ради України, голів фракцій політичних партій та депутатських груп Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо процесу підготовки до місцевих виборів та пропозицій змін до Виборчого кодексу України.

У зверненні наголошується на неприпустимості закритого процесу обговорення змін до Виборчого кодексу України в частині місцевих виборів та необхідності залучення до обговорення усіх зацікавлених осіб, зокрема, Асоціації міст України. 

Щодо змін до Виборчого кодексу України, які планується внести, голова АМУ наголошує, що пропозиції по встановленню будь-якого загальнонаціонального рейтингу партій, від якого буде залежати їх право на розподіл депутатських мандатів до місцевих рад, є антиконституційним та обмежує виборче право. Також є неприпустимою пропозиція запровадити пропорційну виборчу систему для виборів депутатів місцевих рад (сільських, селищних, міських) з кількістю виборців у громадах 90 тисяч і менше. 

Надсилаємо Вам для ознайомлення лист до голови фракції політичної партії «Слуга народу» Д. Арахамії. Просимо Вас публічно підтримати позицію Асоціації міст України  на сайтах рад та у сторінках фейсбук.

 

Виконавчий директор

Запорізького РВ АМУ                                                                                     І. БІРЮКОВ

 

Лист голові фракції політичної партії "СЛУГА НАРОДУ" Арахамії Д.Г.