Назад
Електронні петиції

Як не стати жертвою нелегального перевізника?

Дата публікації: 13.08.2019

  

Сучасний сайт, прозора пропозиція, обітниці найвищої якості – саме так велика кількість перевізників рекламують свої послуги. При виборі перевізника, слід звернути увагу на перевірку бізнес надійності потенційного партнера. На ринку існує велика кількість недобросовісних підприємств, які вдаються до порушення закону і шахрайства, тому слід наскільки це можливо мінімізувати ризик і отримувати інформацію з надійного джерела.
Як перевірити перевізника?
Підробленими документи, назва чужої компанії, підроблені відгуки, маркетинг розповсюджений в Інтернеті – це потужна зброя в арсеналі шахраїв, які полюють на занадто довірливих клієнтів або тих, хто дуже поспішає.
Ось основний пакет інструментів, які забезпечують ефективну перевірку перевізника:
Детальна перевірка документації
У першу чергу слід перевірити, чи має даний перевізник усі необхідні документи для ведення бізнесу, тобто детально вивчити усі документи, які дають йому право на здійснення підприємницької діяльності у транспортно-логістичній галузі.
ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?
Перш за все, слід перевірити:
свідоцтво про державну реєстрацію підприємства
Належть також пам`ятати про перевірку даних у базі ЄДР.
довідку про присвоєння ІПН
Перевірка документів може забирати час, однак є дуже важливою. Про це необхідно пам’ятати, особливо починаючи співпрацю з новим контрагентом.
ліцензію на перевезення (якщо фірма таку має)
Якщо перевізник має ліцензію, необхідно також її перевірити в базі ЄДР і переконатися, що вона дійсно видана вказаним органом.
банківські реквізити
Різні дані у документах повинні стати підставою для детальної перевірки даної компанії
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
Перевірка техпаспорта повинна здійснюватися під час кожного завантаження. Збіг даних на різних документах – дуже важливий. Необхідно звертати увагу навіть на найдрібніші деталі, що часто дозволяє уникнути співпраці з ненадійним контрагентом. Окрім цього слід перевірити, чи всі документи є оригіналами або нотаріально завіреними копіями.